FW Mod Czech Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
JJ, určitě, tak já se na to podívám, jestli se s tím nechá trochu hnout... Prosím, můžeš mi písnout do PM? Ten test překladu si opravdu musíš udělat sám, protože NFC verzi nemám a v mém okolí nikdo s tímto MB3 není.
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
ja sa prave troch hrabem v tom fw. podarilo sa mi najst metodky na kreslenie obrazkov a vypisovanie textov. Je tam vela spolocnych veci - aj tie moje upravy by tam asi sli spravit - len otestovat to bude musiet niekto iny :(
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Asi tam budou i trochu odlišné stringy, ale zkusit to můžeme..., tak mám udělat ten překlad a ty to potom doplníš? Nebo to uděláme opačně?
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Skus preklad. Ja musim este najst metodu kde sa vykrasluju screeny. Ak ju najdem tak zajtra spravim upravy ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
JJ, tak já to přeložím, ale udělám to až zítra..., teďky ještě musím papírovat... - věci na zítředk :(
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Skus preklad. Ja musim este najst metodu kde sa vykrasluju screeny. Ak ju najdem tak zajtra spravim upravy ;)
Tak jsem přepsal stringy. Udělal jsem to podle těch našich - bez NFC, ale neprocházel jsem FW řádek po řádku, tak se tam asi ještě něco objeví - hlavně v souvislosti s NFC. Je potřeba odzkoušet a případně další nepřeložené věci dodělám(e). Tak můžeš pokračovat ty ;) a ještě mne napadá, že se můžeš podívat i na to, co jsem dělal já (porovnání souborů..., aby jsi viděl, kde jsem co změnil, mělo by být všechno OK, vycházel jsem z PL verze zde na fóru).
Prosím nestahovat! Toto je verze pro NFC!!! Mili_chongqing_CZ_FIN.fw (no tested!)
 

Attachments

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
Tak jsem přepsal stringy. Udělal jsem to podle těch našich - bez NFC, ale neprocházel jsem FW řádek po řádku, tak se tam asi ještě něco objeví - hlavně v souvislosti s NFC. Je potřeba odzkoušet a případně další nepřeložené věci dodělám(e). Tak můžeš pokračovat ty ;) a ještě mne napadá, že se můžeš podívat i na to, co jsem dělal já (porovnání souborů..., aby jsi viděl, kde jsem co změnil, mělo by být všechno OK, vycházel jsem z PL verze zde na fóru).
Prosím nestahovat! Toto je verze pro NFC!!! Mili_chongqing_CZ_FIN.fw (no tested!)
:ROFLMAO: nejako naraz sme to dali :D
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
A máš ji přeloženou, nebo tam jsou jen ty tvé úpravy? Já tam dělal jenom ten překlad... :)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zkusíš dát ty změny dohromady, aby nemusel dělat flash několikrát? Nebo to chceš testovat a poté až udělat finální verzi...? Určitě tu výslednou verzi nechám na tobě, protože nevím, kam všude v tom softu saháš. Stringy jsou cca v poslední třetině FW, tak by to možná šlo zkopírovat celé...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
vecer mozem dat dohromady :)
Tak fajn, díky moc... Jsem zvědav, jestli mu to pojede... Je ti divné, když něco nahazujem a je to netestované, ale nedá se nic jiného dělat, není na čem testovat...
 

majsi

Well-known member
Contributor
Joined
Oct 13, 2018
Messages
144
Likes
262
Points
73
tak tak. napisal som mu do pm postup co ma spravit tak snad bude vsetko na prvy krat super :)
 
Joined
Aug 21, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
8
Tak fajn, díky moc... Jsem zvědav, jestli mu to pojede... Je ti divné, když něco nahazujem a je to netestované, ale nedá se nic jiného dělat, není na čem testovat...
MRMR oprav si prosím podpis, po kliknutí háže do vlákna 1.8, ale v podpisu mas 2.0 o_O
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Přehodil jsem to..., FW 1.8.XX jsem tam dal do spoileru (historie)..., ale já mám na svém MB3 stále ještě 1.8.XX a BIN :D:D:D
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,858
Latest member
eldonITA00
Top