FW Mod Czech Firmware

yazcz

Member
Contributor
Joined
Jun 28, 2018
Messages
12
Likes
3
Points
8
Mám stažený firmware, ale telefon jej nedokáže otevřít. Jakou mám použít aplikaci?
How to Install Firmware via GadgetBridge | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing

Edit: Pokud máš novou verzi mi fit, tak ten fw ani neinstaluj (dokud nebude verze 1.5.0.2), protože po připojení k mi fit se přeinstaluje novější verzí.

Edit: If you have newest version of mi fit, then dont even bother to instal this fw (unless it will be 1.5.0.2), because after connect to mi fit app, old fw will be reflashed with newest one from mi fit app.
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Hi :)
1) I've tested Notify & Fitness, here is the ability to set up weather information sources. Can I change the weather source in Mi Fit? For example, using APK Editor? ...
2) How do I set up battery display on the MB3 Home screen?
Wuhan_1.8.0.0_CZ_DIGI.res
 
Last edited:

maxxzno1

New member
Joined
Jul 17, 2018
Messages
4
Likes
2
Points
3
Just asking if someone Is working on newest czech version of FW? Not pushing, i haven't updated Mi Fit app yet. Still waiting patiently for Czech language, not that i would need it, but i like it.
 

Extram

New member
Joined
Aug 22, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Ahoj mám problém.. Bohužel pri nahrání fw do mi band 3 se to sekne u obrazovky: pripojte k zařízení pro aktualizaci.. Jde to nějak obejít opravit nebo co a jak? Děkuji ga odpověď předem
 

yazcz

Member
Contributor
Joined
Jun 28, 2018
Messages
12
Likes
3
Points
8
Ahoj mám problém.. Bohužel pri nahrání fw do mi band 3 se to sekne u obrazovky: pripojte k zařízení pro aktualizaci.. Jde to nějak obejít opravit nebo co a jak? Děkuji ga odpověď předem
Je třeba doinstalovat zdroje. Přes co to aktualizuješ? Mi fit aplikace to akualizuje sama.

It is necesary to install resources after firmware. What program do you use for update? Mi fit app update resources by itself.
 

Extram

New member
Joined
Aug 22, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Dělám vše podle návodu ale proste zaseknu se u te hlášky.. Když to nápojím na mi fit tak to da zpet ajinu
 

yazcz

Member
Contributor
Joined
Jun 28, 2018
Messages
12
Likes
3
Points
8
Dělám vše podle návodu ale proste zaseknu se u te hlášky.. Když to nápojím na mi fit tak to da zpet ajinu
Nejnovější mi fit appka ti vždy nainstaluje nejnovější firmware. Buď musíš nahrát dřívější verzi 3.4.6.8 pro mi band fw 1.3.0.8 (která má zdroje v37 v sobě) nebo modifikovanou verzi mi fit 3.4.6.8 nebo vyšší. Pokud budeš mít verzi mi fit nižší, budeš muset ručně dohrát zdroje. Dnes jsem musel nainstalovat starší verzi mi fit. Pak jsem nahrál fw 1.3.0.8 přes program Notify & Fitness. A po nahrání fw to napsalo stejnou hlášku jako tobě. Tak jsem přes ten stejný program stejným způsobem nahrál i zdroje a už to funguje. V google play jsem také zakázal automatické aktualizace mi fit.

Newest mi fit app will allways update newst fw to your band. You have to have previous version of mi fit 3.4.6.8 for mi band fw 1.3.0.8 (which already has resources v37) or modified version of mi fit 3.4.6.8 or higher. If you will have version of mi fit lower than 3.4.6.8, you will have to upload resources manualy. I had to install previous version of mi fit today 3.4.6.8. Then I update fw via app Notify & Fitness. After that I had same message on mi band like you, so I had to update resources via the same app. After all of this everything works. Also in google play i disabled auto update of mi fit app.


Edit:
CZ verzi 3.4.6.8, kterou jsem použil, najdeš zde
Mi Fit CZ 3.4.6.8

CZ version 3.4.6.8, which I used, is here
Mi Fit CZ 3.4.6.8
 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
Today I came with 2 more mibad3 global and installation of custom FW, etc. Everything is fine with no problems.
 

padypady

New member
Joined
Aug 17, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Zdravím, při zakoupení v alze se mi při doručeném emailu(gmail) zobrazovali pouze čínské znaky. Mám dojem, že se to stávalo jen u nějakých emailů. Náhrál jsem aktuální češtinu a nyní se mi zobrazují u gmailu jen otazníky viz fotka, nevíte co s tím a jak to opravit?

 
Joined
Jun 27, 2018
Messages
30
Likes
16
Points
13
Zdravím, při zakoupení v alze se mi při doručeném emailu(gmail) zobrazovali pouze čínské znaky. Mám dojem, že se to stávalo jen u nějakých emailů. Náhrál jsem aktuální češtinu a nyní se mi zobrazují u gmailu jen otazníky viz fotka, nevíte co s tím a jak to opravit?

View attachment 1099
Everything is a reference to howto
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,415
Messages
40,545
Members
211,870
Latest member
egodwe
Top