FW Mod Czech Firmware

kuba777

New member
Joined
Oct 9, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Poradíte kde nastavit, abych viděl na náramku záložku "cvičení"? Nevidím jí ani v aplikaci Mi Fit. Mám cz FW 1.5.0.2. a MF 3.4.6. V záložce nastavení zobrazení není ani ve skrytých položkách. Díky za radu.
 

thorazgard

Active member
Joined
Aug 8, 2018
Messages
124
Likes
90
Points
38
Poradíte kde nastavit, abych viděl na náramku záložku "cvičení"? Nevidím jí ani v aplikaci Mi Fit. Mám cz FW 1.5.0.2. a MF 3.4.6. V záložce nastavení zobrazení není ani ve skrytých položkách. Díky za radu.
musís zaktualizovat na 1.6.0.16 a upraveny cz mifit 3.5.0, nahrát počeštěný fw a upravené resources ... vše je v tomto postu: Czech Firmware | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Malá úprava zdrojů = na úvodní obrazovce v grafickém zobrazení kroků přidány odrážky, je tak lépe vidět, zda jste v plnění cíle svých kroků ve čtvrtině, v polovině, ve třech čtvrtinách... ;) Při testování to vypadalo velice pěkně a je to zcela funkční. Pokud si tuto úpravu chcete otestovat nebo používat, musíte aktualizovat zdroje, které najdete pod tímto odkazem:
Mili_wuhan_v40_orig_steps_CZ.res !
Tyto zdroje Vám pojedou s jakoukoliv jazykovou verzí mimo PL (zde by jste viděli dny v CZ), takže lze použít na CZ, ENG,... (použijte s FW 1.6.0.16 nebo 1.5.0.2, nebo prostě tam, kde se užívají zdroje v40).

Jsetliže si zdroje upravujete sami, tak si stáhněte jen bar:
0191.png
(název souboru ponechat a nahradit tímto původní soubor... :cool:)

 
Last edited:
Joined
Oct 12, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
Zeptám se tady na foru radši... Mám to úplně nově takže se v tom moc nevyznám. Chtěl bych tam angličtinu ale napadlo mě - dá se ten firmware přehodit nějak trvale? Z číny na EN? Nebo klidně i na češtinu? Tzn. tak aby to ustálo pokud ho najednou oficiální apklikace updatne? Mám Mi Bandage ale občas se to stejně přepne do češtiny :-(
 

Looki97

New member
Joined
Jul 23, 2018
Messages
24
Likes
5
Points
3
Malá úprava zdrojů = na úvodní obrazovce v grafickém zobrazení kroků přidány odrážky, je tak lépe vidět, zda jste v plnění cíle svých kroků ve čtvrtině, v polovině, ve třech čtvrtinách... ;) Při testování to vypadalo velice pěkně a je to zcela funkční. Pokud si tuto úpravu chcete otestovat nebo používat, musíte aktualizovat zdroje, které najdete pod tímto odkazem:
Mili_wuhan_v40_orig_steps_CZ.res !
Tyto zdroje Vám pojedou s jakoukoliv jazykovou verzí mimo PL (zde by jste viděli dny v CZ), takže lze použít na CZ, ENG,... (použijte s FW 1.6.0.16 nebo 1.5.0.2, nebo prostě tam, kde se užívají zdroje v40).

Jsetliže si zdroje upravujete sami, tak si stáhněte jen bar:
0191.png
(název souboru ponechat a nahradit tímto původní soubor... :cool:)

View attachment 1671

Dobrá funkce navíc by byla i třeba "svítilna". Že by se rozsvítila celá plocha displaye a fungovalo by to jako baterka, svítivost displaye ve tmě je celkem dobrá :D
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Malá úprava zdrojů = na úvodní obrazovce v grafickém zobrazení kroků přidány odrážky, je tak lépe vidět, zda jste v plnění cíle svých kroků ve čtvrtině, v polovině, ve třech čtvrtinách... ;) Při testování to vypadalo velice pěkně a je to zcela funkční. Pokud si tuto úpravu chcete otestovat nebo používat, musíte aktualizovat zdroje, které najdete pod tímto odkazem:
Mili_wuhan_v40_orig_steps_CZ.res !
Tyto zdroje Vám pojedou s jakoukoliv jazykovou verzí mimo PL (zde by jste viděli dny v CZ), takže lze použít na CZ, ENG,... (použijte s FW 1.6.0.16 nebo 1.5.0.2, nebo prostě tam, kde se užívají zdroje v40).

Jsetliže si zdroje upravujete sami, tak si stáhněte jen bar:
0191.png
(název souboru ponechat a nahradit tímto původní soubor... :cool:)

View attachment 1671
Jestli jsem tedy dobře pochopil, tak když používám tvoji češtinu, tak stačí jen přehrát zdroje?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Jestli jsem tedy dobře pochopil, tak když používám tvoji češtinu, tak stačí jen přehrát zdroje?
JJ, přesně tak :cool:, pokud někdo jede na jiný jazyk (mimo PL) - například AJ, tak také může použít tyto zdroje označené CZ, bude mít krokoměr vylepšený a jinak se mu nic nezmění... ;):) Po aktualizaci zdrojů by měl náramek frčet... a hned vidíš změnu. Vyzkoušej a napiš :)
 

jubei80

New member
Joined
Sep 9, 2018
Messages
2
Likes
0
Points
1
CZE:
pro iOS uživatele:
upravený FW (viz výše) lze pres aplikaci AMAZTools (‎AmazTools) nahrát včetně resources a funguje naprosto skvěle... Notifikace v plné češtině a nezkrácené, menu v češtině - jen počasí mám v ENG jazyce.
Děkuji za skvělou práci!!!

ENG:
for iOS users:
modified FW (see above) can be uploaded with AMAZTools (‎AmazTools) including resources and works absolutely great ... Notification in full Czech and unbroken, menu in Czech - only the weather I have in ENG language.
Thank you for great work !!!
Můžu poprosit o podrobnější postup při nahrání FW v případě iOS, mockrát díky. Zda nahrát nejdříve resources nebo FW.
Eng: Can you describe, how i flash this FW if i own iOS, thx
 
Last edited:

Kubajdi

New member
Joined
Sep 17, 2018
Messages
15
Likes
2
Points
3
Chlapy, jak mám udělat čas vedle sebe a né pod sebou aby se mi zobrazovalo... Jedu na zdejší cz... Předem děkuji za radu
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Jak Vám dlouho vydží baterka? Dnes nabíjím po 10 dnech. Když jsem vyjmul kapsli z náramku, všiml jsem si, že se to snaží měřit tep, i když jsem ho nedával měřit. Dokonce i když jsem to dal nabíjet, tak to chvíli svítilo zeleně ty senzory. Trochu to podezřívám, jestli to stále neměří a nevybíjí to baterku. Jakou máte zkušenost vy?
 
Joined
Oct 14, 2018
Messages
2
Likes
1
Points
3
Jak Vám dlouho vydží baterka? Dnes nabíjím po 10 dnech. Když jsem vyjmul kapsli z náramku, všiml jsem si, že se to snaží měřit tep, i když jsem ho nedával měřit. Dokonce i když jsem to dal nabíjet, tak to chvíli svítilo zeleně ty senzory. Trochu to podezřívám, jestli to stále neměří a nevybíjí to baterku. Jakou máte zkušenost vy?
Nepouzivas band master? Ten ma automaticky mereni tepu, casovac. Mi fit mi to nedela a taky jedu posledni CZ.
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,409
Messages
40,536
Members
211,858
Latest member
eldonITA00
Top