FW Mod Czech Firmware

Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Opravil jsem název dne... na správný tvar Úterý, tak můžete stahovat (viz. příspěvek #698). Stačí flashnout pouze FW, pokud už jste používali předchozí verzi z tohoto příspěvku... (= pokud máte zdroje RESv42).
Díky za krásné Úterý vše OK.......:LOL:

@MRMR prosba jak mají naši bratia slováci ve svém FW na hlavní "obrazovce" ukazatel baterie v procentech šlo by to dodělat i pro naši verzi CZ ? Díky za info....;)
 
Last edited:
Joined
Aug 10, 2018
Messages
10
Likes
13
Points
8
Tak jsem flashnul opravený FW.
Odparoval od MiFit. Flash proběhl přes Notify opět sparoval s MiFit a v počasí jsem neměl aktuální teplotu jenom Dnes Zítra atd.
Tak jsem zase připojil Notify a v počasí jsem dal synchronizaci a na náramku obláček připojte aplikaci.
Pak jsem provedl znovu synchronizaci v MiFit a aktuální teplota s počasím funguje.
Tak třeba to někomu pomůže
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
1) Chyba může být v MiFit
u všech je chování stejné - nemám aktuální počasí, nemám vlastně žádné počasí - pokud posunu čas vpřed (na starý), tak to počasí ukazuje ;)
testoval jsem originál MiFit, upravenou zde z fóra, upravenou mnou
2) FW - tam by chyba být neměla, chovají se stejně tyto verze FW
FW 1.8.0.0 - originál
FW 1.8.0.0 - custom (zkoušel jsem ENG, CZ)
Není vliv na zobrazování počasí...
3) Může být problém na straně poskytovatele ... :cautious: (to asi moc neovlivníme...)
4) Napadlo mne, že může být ještě problém ve verzi Androidu (případně nástaveb...), ale toto asi také neovlivníme :cautious:
5) Zkoušel jsem restart telefonu vždy po každém testování ..., stále nic...
6) Pokud se Vám místo nápisu "Aktuální" objeví "Dnes", tak aplikace neaktualizovala počasí a za nějaký čas se Vám objeví obláček s výzvou k připojení pro aktualizaci...

Já bych si tipnul na problém ze strany poskytovatele dat o počasí, chvíli bych počkal...
 

Dhaba

New member
Joined
Oct 19, 2018
Messages
8
Likes
4
Points
3
Zkousel jsem se vratit i zpet na starsi fw ze strany 25 a pocasi na nem taky jiz nejde. Takze to bude opravdu problem jinde nez ve firmwaru
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
K počasí, ráno jsem měl na displeji zmiňovaný obláček, šel jsem spát a po probuzení již počasí mám. Mám zatím neopravený FW a oficiální MiFit. Asi to chce čas, než se to nějak samo synchronizuje...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Zkousel jsem se vratit i zpet na starsi fw ze strany 25 a pocasi na nem taky jiz nejde. Takze to bude opravdu problem jinde nez ve firmwaru
Jelikož má problém i Notify..., tak to nebude věc aplikace, ale nejspíš problém na straně poskytovatele... (nebo ještě možná ten TLF... - jestli máte někdo dva TLF s různou verzí androidu - Oreo, Nugat, etc., prosím, otestujte ..., já tu možnost nemám THX).
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Jelikož má problém i Notify..., tak to nebude věc aplikace, ale nejspíš problém na straně poskytovatele... (nebo ještě možná ten TLF... - jestli máte někdo dva TLF s různou verzí androidu - Oreo, Nugat, etc., prosím, otestujte ..., já tu možnost nemám THX).
Mám verzi 7.0 Nougat a bez problémů při aktualizaci počasí funguje (Notify).....;)
 

xpaulos2

Well-known member
Developer
Contributor
Joined
Sep 10, 2018
Messages
890
Likes
804
Points
103
Tak vyřešeno, stáhl jsem znovu soubor s fonty, předešlý se asi nějak špatně stáhl, nebo nevím, flashnul jsem tedy znovu fonty, tentokráte to doběhlo do 100% a vše funguje... Předtím jsem zkoušel vše možné, starší FW a nechat přepsat oficiálním, nic nepomohlo, prostě se museli ty fonty doinstalovat...
Jen mě mrzí, že upravená aplikace nespolupracuje s google, nelze se přihlásit a nefunguje ani export do google fit...
Na PL fórum je tento návod na Google účet tak môžte skúsiť ci je funkčný
Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

Odinstaluj MiFit
Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
Restart telefonu
Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
Odinstaluj MiFit
Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać
Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Prawdopodobnie to samo dotyczy logowania kontem facebook (punkt 2 wykonujemy w ustawieniach facebooka itd).
 
Joined
Oct 9, 2018
Messages
29
Likes
21
Points
13
Já jsem v pátek v noci nestihnul updatovat na nový CZ FW a koukám že jsem dobře udělal ? jsem pořád na 1.6 + ofiko MF a počasí i čas vše v pořádku...
 
Joined
Oct 28, 2018
Messages
40
Likes
21
Points
8
Hoj, mě se povedlo do MB3 nahrát nejnovější CZ a mám taky obláček bez počasí, mám čistý android 8.1
 

Faldicek

New member
Joined
Oct 5, 2018
Messages
17
Likes
3
Points
3
Na PL fórum je tento návod na Google účet tak môžte skúsiť ci je funkčný
Używający konta google do logowania w Mi Fit zapewne zauważyli brak możliwości zalogowania do zmodyfikowanej aplikacji.

Poniższa metoda w większości przypadków powinna zadziałać:

Odinstaluj MiFit
Ustawienia telefonu/google/połączone aplikacje -> odłącz mifit
Restart telefonu
Zainstaluj MiFit oficjalny, zaloguj kontem google
Odinstaluj MiFit
Zainstaluj MiFit modowany, zaloguj kontem google - powinno się udać
Operacja jest jednorazowa, potem aplikacja startuje już zalogowana.

Prawdopodobnie to samo dotyczy logowania kontem facebook (punkt 2 wykonujemy w ustawieniach facebooka itd).
Děkuji, funguje to :)
 

navras

New member
Joined
Aug 4, 2018
Messages
19
Likes
3
Points
3
V ios s oficiálním MF fungovala aktuální teplota. Teď už nejde. A ve 3.5.2 mě nejede počasí vůbec. (Připojte pro aktualizaci)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,862
Latest member
ChipAndDeal
Top