FW Mod Czech Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Používám Mi Fit + Mi Band Tools + ENG FW upraveny zde členem MRMR.
Používám to samé jako máš ty - MF+Tools a upravený FW, ale nejsem schopen říci, kolik dní vydržím, stále se v tom vrtám - flash, přeinstalace atd..., takže není přehled. Ještě zkontroluj, jestli máš vše vypnuté i v Tools, tam je také měření tepu... Toho probliknutí náramku, když ho dávám nabíjet, jsem si také všiml, dělá mi to též... Tak jsi byl rychlejší ;):D
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Uz jsem zjistil cim to bylo... Od patku jsem mel omylem zaple nonstop sledovani tepu v Mi Band Tools.
 

dunken

New member
Joined
Oct 16, 2018
Messages
2
Likes
2
Points
3
V úvodu tohoto příspěvku chci poděkovat Všem, kteří zde publikují své poznatky o MB3 – zejména chci vyzdvihnout práci těchto lidí:
Kirill
MagicalUnicorn
Maddoctor


A samozřejmě obrovské díky patří pro rendal (ty jsi mi sdělením, že v PL jazyce je obsaženo kódování české diakritiky, ušetřil obrovský kus práce a hlavně času…, našel jsem si PL abecedu a hodil jsem to za hlavu, když tam nebyla CZ písmena, vůbec mne nenapadlo, že v PL FW bude použitelné kódování pro CZ FW).

Upravil jsem FW 1.6.0.16 do CZ jazyka (je možné, že jsem přehlédl nějaký string, pokud se Vám někde objeví PL fráze, tak mi dejte vědět, zkusím to opravit) ;).

1) Nahrajte upravený FW obvyklým způsobem přes Notify (Mili_wuhan_1.6.0.16_CZE_F.fw)

2) Je nutné použít (nahrát) upravené zdroje v40 (pokud použijete originální zdroje nebo zdroje upravené z tohoto fóra, tak budete mít vedle datumu názvy dnů v PL). Pro instalaci zdrojů použijte opět Notify.

Originální zdroje v40 upravené pro zde uváděný FW (podpora CZ + vylepšený krokoměr #563)Mili_wuhan_v40_orig_steps_CZ.res (na těchto "valím" i já)

nebo

Originální zdroje v40 upravené pro zde uváděný FW (podpora CZ) - Mili_wuhan_v40_origo_CZ.res

nebo

Zdroje v40 z tohoto fóra a upravené pro zde uváděný FW (podpora CZ) – některé ikony jsou údajně větší - Mili_wuhan_v40_CZ.res

3) Na telefonu používám modifikovanou MiFit (z tohoto fóra), kterou jsem trochu upravil – počasí vypadá takto „jasno až oblačno“ nikoliv „Jasno až Oblačno“. Aplikaci stahujte zde: MF_3_5_0_czw.apk (ULOŽ.TO) nebo mirror MEGA (MEGA.NZ)

Před instalací upravené modifikované MiFit, odpárujte MB3 ze současné (používané) MiFit, poté tuto odinstalujte, následně nainstalujte staženou (viz. předchozí odstavec) a připojte náramek.

VŠE PROVÁDÍTE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ - MOŽNÝ BRICK!
VEŠKERÉ INSTALACE A POSTUPY VIZ. TOTO FÓRUM PŘÍPADNE FAQ
:cool:

!!! Nevím, jakým způsobem se bude chovat tento upravený FW ve spojení s iOS!!!

Pokud jste postupovali správně, tak Vám MB3 šlape asi takto (omlouvám se za nekvalitní video, nejsem ten správný YOUTUBER :D).

Enjoy It! ;)
Mam dotaz po nahrani FW + zdroje naramek je v cestine i s dny, ale prestalo mi fungovat menu v naramku. Vidim pouze zakladni obrazovku a posunem po display se neprepina zadne menu. Nevite nekdo cim by to mohlo byt? Diky za odpved
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Mam dotaz po nahrani FW + zdroje naramek je v cestine i s dny, ale prestalo mi fungovat menu v naramku. Vidim pouze zakladni obrazovku a posunem po display se neprepina zadne menu. Nevite nekdo cim by to mohlo byt? Diky za odpved
V aplikaci Mi Fit je možnost přeházet pořadí obrazovek, musíš tam udělat změnu a vše ti pojede...
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
MiFit - vpravo dole PROFIL- poté klikni v horní části na Mi Band 3 - a dále pokračuj NASTAVENI ZOBRAZENI (zde pohni s položkama...) a dej uložit ;)
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Promiň, ale myslím, že když už děkuješ, tak jsi zapomněl na @MRMR..
To je v poho..., ti jmenovaní borci na tom udělali největší kus práce, protože to překládají do jazyků, kterými nemluví... (alespoň to předpokládám) - to musí být opravdu mazec a navíc některá písma (kódování) atd... Já to jen přepsal do CZ, což je poměrně jednoduché ;). Každý příspěvek je přínosný, je dobře, že se vše řeší otevřeně, alespon se někam posouváme (CZ komunita zde - malokdo si řeší FW sám, většinou se čeká na překlad od admina) ... a mám upřímnou radost, že to jede i u SK :).
 
Joined
Aug 27, 2018
Messages
22
Likes
3
Points
8
Zdravím pánové, hlavně @MRMR zajímalo by mne, jak tedy přeložit polštinu do češtiny, nejlépe krok po kroku, k tomu by mne zajímalo, jakým způsobem jsou upravené resources a jak je tedy upravit a jak udělat vše, abych nebricknul svůj KřovákoMi 3 náramek. Rád bych měl pokaždé nejnovější verzi systému v češtině, dokud nevyjde oficiální čeština....
Hello Ladies and gentlemen, I wonder how to translate Polish into Czech, preferably step by step, I'm interested in how the resources are adjusted and how to modify them and how to do everything that i would not brick my Miband 3. I would always like to have the latest version of the system in Czech until the official Czech arrives....
 

Bullitt

New member
Joined
Aug 21, 2018
Messages
9
Likes
3
Points
3

Jandy

New member
Joined
Aug 31, 2018
Messages
5
Likes
6
Points
3
To je v poho..., ti jmenovaní borci na tom udělali největší kus práce, protože to překládají do jazyků, kterými nemluví... (alespoň to předpokládám) - to musí být opravdu mazec a navíc některá písma (kódování) atd... Já to jen přepsal do CZ, což je poměrně jednoduché ;). Každý příspěvek je přínosný, je dobře, že se vše řeší otevřeně, alespon se někam posouváme (CZ komunita zde - malokdo si řeší FW sám, většinou se čeká na překlad od admina) ... a mám upřímnou radost, že to jede i u SK :).
Jak se to mohlo stát? Děkuji za upozornění od @Bost ,stydím se a omlouvám, že jsem si to po sobě pořádně v té euforii nepřečetl. Největší dík je Tobě @MRMR ! Jsi zbytečně skromný, nejde o to, zda je to jednoduché či složité, jde i o čas, který nám věnuješ. Ať se Ti daří!
 

Trusted Store

Members online

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,862
Latest member
medo564
Top