FW Mod Czech Firmware

nemo

Member
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Přesně tak, vypadá to stejně a má to i stejnou ikonu...
Teď je otázka, k čemu se to nechá použít... Jestli to pracuje tak, že se musí na náramku po pěti notifikacích vše mazat a při tom řídit auto nebo kolo... (když přijde notifikace na náramek o něco málo později, tak je křižovatka za mnou....). Možná navigace při chůzi... Nejlepší by bylo vyzkoušet :) Kdyby se notifikace přepisovaly, tak by to bylo jiné kafíčko :) (ale přepsalo by to asi i SMS :().
Souhlas určitě tak max. navigace při chůzi pak člověk může "machrovat" že nekouká na mobil ale na náramek ?
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Možná by to chtělo nějak naprogramovat víc notifikací..
Ps: Pozor na angličtinu.. :-(

Maybe it would like to program some more notifications ..
Ps: Attention to English .. :-(
Prosím, s tou AJ je to tak, že v prvním příspěvku je povinná (první příspěvek vlákna), potom je doporučovaná, nebo lze použít národní i AJ jazyk.
Když jsme si to s Unicornem vysvětlovali, tak jsem to prvně nepobral... Tolik pro upřesnění ;)
 

tr3x

New member
Joined
Oct 23, 2018
Messages
8
Likes
12
Points
3
Bude v tom novém vlákně i někdo s těmi verzemi kde je ten pikatchu atd? a jestli jo i s fotkama? :)
 

jenes

Active member
Joined
Aug 15, 2018
Messages
57
Likes
75
Points
28
bude, ted sem se dostal k pc, tak na tom začnu dělat, ale dneska to asi nebude......fotky budou taky, ale až později, to až budu mít čas v práci tak nafotim.....ono je to časově náročný
 

Marekr

New member
Joined
Oct 31, 2018
Messages
3
Likes
0
Points
1
Asi nebyla použita modifikovaná Mi Fit ;)
Jasný...řešil jsem počasí a zkoušel metodu "dej tam z googlu, pak smaz a dej custom" a ejhle , úplně nová na googlu to flashnula. Ale už mám zpět vše odsud....jen pořád bez počasí "připojte k aplikaci pro aktualizaci".
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Jasný...řešil jsem počasí a zkoušel metodu "dej tam z googlu, pak smaz a dej custom" a ejhle , úplně nová na googlu to flashnula. Ale už mám zpět vše odsud....jen pořád bez počasí "připojte k aplikaci pro aktualizaci".
Chvíli musíš počkat - hodinku, dvě...
 

fany001

New member
Joined
Nov 5, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Můžete mi prosím někdo poslat aktuální návod? Včera mi přišel náramek, nahrál jsem češtinu, ale vždy se přes MiFit protlačí aktualizace, která mi vrátí zpět angličtinu. Moc děkuji.
 

fiiila

New member
Joined
Oct 17, 2018
Messages
9
Likes
4
Points
3
ZASTAV TO INSTALOVÁNÍ NEBO SI TO BRIKNEŠ. FIRMWARE PRO VERZI S NFC a BEZ NFC NELZE ZAMĚNŇOVAT! POKUD MÁŠ VERZI NÁRAMKU S NFC, TAK MÁŠ HLEDAT V TOMTO VLÁKNĚ Firmware 1.3.0.0 | Mi Band 3 NFC | Spanish, Turkish, Thai... | Xiaomi Mi Band 3 | GeekDoing
FW JEŠTĚ NEBYL PŘELOŽEN DO CZ, MOHU TO ZKUSIT, ALE NEMÁM VERZI MB3 s NFC, TAK TO NEBUDE OTESTOVANÉ... ;) (pokud se někdo najde...) :)
Ahoj, taky jsem se ukvapil a koupil verzi s NFC a teď zjišťuju, že ještě není ani ENG verze :cry:
MRMR pokud jsi to myslel vážně, tak jsem ochoten Tvoji verzi otestovat, protože ta čínština je k ničemu!
Pustil bych se klidně i do překladu, ale nevím jak a čínsky neumim. o_O
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 727 17.8%

Forum statistics

Threads
2,413
Messages
40,543
Members
211,861
Latest member
OnePlus245hh
Top