FW Mod Czech Firmware

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Taky jsem nahrál přes Notify a proběhlo to úplně v pohodě a šlape to na výbornou
Takže díky (y)
Teď jsem stáhnul odkaz... :censored::cry:o_O, tak to zase obnovým... :D a děkuji za info. BTW - dříve jsem dělal flash přes GadgetB, potom jsem šel na Notify (zde jsem udělal brick) a poslední nastavení na MB3 jsem opět dělal přes GadgetB. Takže pro nemo - asi problém komunikace mezi TLF a MB3. To se může stát při jakémkoliv flashování.
 
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
@mysak85 to testoval a šlape mu to normálně. Nevím, přes co dělal flash... Teď by mne zajímalo, na jakém FW ti to jede..., ale asi na tom tvém původním (pokud neproběhl restart). Myslím si, že se v závěru přenosu nového FW do náramku nepřenesla všechna data... Může být způsobeno komunikací mezi TLF a MB3, jinak si to nedovedu vysvětlit. Takže počkáme, až někdo ještě jednou otestuje... nechá nám tu zprávu ;)
Jede to asi na původním (nevím jak to zkontrolovat) včera jse dělal flash kterou testoval @Polik26 stejným způsobem a bez problému (ruku mám při flashování hned u telefonu a jen koukám na %...;)) Ještě jeden dotaz co se stane pokud při flashování někdo zavolá ovlivní to přenos souboru ? zatím mě to nepotkalo tak abych věděl na co se nachystat.....:D
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Nedokážu povědět..., je to možné... Hlavně by TLF měl komunikovat přes BT jen s náramkem, takže odpoj sluchátka, repro,..., aby do toho nic nevlezlo a s náramkem by měla komunikovat jen jedna APK (ta, která provádí flash). Ale i přes tohle všechno může dojít k bricknutí, sám jsem si to vyzkoušel... (nedodržoval jsem věci, které zde popisuji...).
Pokud se ti náramek nerestartoval, tak jede na původním FW.
 
Last edited:
Joined
Sep 13, 2018
Messages
59
Likes
44
Points
23
Nedokážu povědět..., je to možné... Hlavně by TLF měl komunikovat přes BT jen s náramkem, takže odpoj sluchátka, repro,..., aby do toho nic nevlezlo a s náramkem by měla komunikovat jen jedna APK (ta, která provádí flash). Ale i přes tohle všechno může dojít k bricknutí, sám jsem si to vyzkoušel... (nedodržoval věci, které jsem zde popsal...).
Pokud se ti náramek nerestartoval, tak jede na původním FW.
Sluchátka a repro nepoužívám a jedinou aplikaci kterou mám je Notify & Fitness....:D tak uvidíme.. jestli budu mít 11 stringů v polštině které stejně uvidím jednou za "uherák" tak jsem v klidu...(y)

To bych neměl klidné spaní po dlouhém přemlouvání náramku jsem tam tu finální češtinu dostal..ale nervy jsem měl...Díky........;)
 
Last edited:

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
myslím že by měli vydat CZ ať se s tím MRMR už nemusí crcat :) a ten by od nich mel dostat náramek navíc :)
Já bych raději uvítal další verzi FW, kde by to zase o kousek posunuli dál (Xiaomi), třeba ovládání hudby z náramku, nebo při spuštění cvičení z MB3 mít možnost zvolit typ cvičení - běžecký pás, kolo, chůze, etc. To jde zatím jen z TLF. Uvidíme s čím přijdou... Moc dlouho FW aktualizovat a vydávat nebudou, přijde nový band... a všechno vypukne znovu. V každém případě je MB3 super věc vzhledem k poměru cena /výkon.
 
Joined
Aug 24, 2018
Messages
32
Likes
21
Points
8
Já bych raději uvítal další verzi FW, kde by to zase o kousek posunuli dál (Xiaomi), třeba ovládání hudby z náramku, nebo při spuštění cvičení z MB3 mít možnost zvolit typ cvičení - běžecký pás, kolo, chůze, etc. To jde zatím jen z TLF. Uvidíme s čím přijdou... Moc dlouho FW aktualizovat a vydávat nebudou, přijde nový band... a všechno vypukne znovu. V každém případě je MB3 super věc vzhledem k poměru cena /výkon.
Přesně. Asi tak 70 % lidi co u mě Mi band viděli a ptali se co všechno umí, kolik stojí a hlavně věta“ on umí i česky“, tak už ho mají taky. Jde hlavně i o to, že vydrží dlouho nabitý ?. Měli by ti a ostatním, co dělají na češtině poslat provizi za prodej, protože i ten překlad hodně lidí přesvědčí ke koupi.
 

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Ahoj, mám dotaz. Chci si flashnout tu novou češtinu a rád bych od všeho odpároval náramek abych ho nebricknul. Nevím ale jak ho mám odpárovat od aplikace Mi Band Tools. To ji mám celou odinstalovat?

Riskl jsem to a nechal jak to je, flash prošel dobře. Náramek je v CZ, kromě počasí - to zůstalo v angličtině. Dá se to dát také do CZ? Přitom si myslím, že jsem udělal vše tak jak jsem měl. FW + zdroje a aplikaci používám už dlouho upravenou od MRMR.
 
Last edited:

kats

New member
Joined
Sep 5, 2018
Messages
25
Likes
12
Points
3
Tak už to mám v češtině. Zapoměl jsem od párovat náramek z MiFit :-( Ach jo, jsem to ale trouba.
 

R3sidento

New member
Joined
Oct 15, 2018
Messages
1
Likes
0
Points
1
Vše šlape super, jedinná škoda že to neukazuje smajlíky. snad se do budoucna bude dát vyřešit.

Díky za překlad
 

Dhaba

New member
Joined
Oct 19, 2018
Messages
8
Likes
4
Points
3
Diky za cestinu, slape zatim super, jen mam stejnej problem jako kats, pocasi je v anglictine. I kdyz sem odparoval naramek, odinstaloval puvodni mifit, nahodil mistni verzi. Tak v ni se nedokazu prihlasit do uctu, at pres fb nebo google
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Diky za cestinu, slape zatim super, jen mam stejnej problem jako kats, pocasi je v anglictine. I kdyz sem odparoval naramek, odinstaloval puvodni mifit, nahodil mistni verzi. Tak v ni se nedokazu prihlasit do uctu, at pres fb nebo google
Do modifikované MiFit se hlásíš pouze přes Xiaomi..., jinak to zatím nejde ;). Postupuj přesně podle instrukcí v příspěvku zde #493. Použij tu aplikaci MiFit, která je tam uvedená... a měl by jsi mít mobil nastaven v CZ (pokud máš mobil v ENG, bude ti aplikace vracet počasí do náramku v ENG).
 
Joined
Aug 2, 2018
Messages
12
Likes
13
Points
8
Velké díky za češtinu! Mám iOS a všechno funguje bez problémů! Flashnuto přes AmazTools, kde jsem u Watch Language nastavil italštinu a woalá - i počasí mám v češtině :) při výběru jiného jazyka mám pouze čtverečky, nevím proč, ale jediná italština mi zobrazuje český text u počasí :D Ještě jednou velké DÍKY!
 

MRMR

Well-known member
Contributor
Joined
Aug 10, 2018
Messages
433
Likes
642
Points
108
Velké díky za češtinu! Mám iOS a všechno funguje bez problémů! Flashnuto přes AmazTools, kde jsem u Watch Language nastavil italštinu a woalá - i počasí mám v češtině :) při výběru jiného jazyka mám pouze čtverečky, nevím proč, ale jediná italština mi zobrazuje český text u počasí :D Ještě jednou velké DÍKY!
Pro někoho určitě velmi užitečná informace ;)(y)
 

Trusted Store

Members online

No members online now.

Our Telegram Channel

Which color of official strap would you like to buy for your Mi Band 3?

  • Black

    Votes: 2,154 52.8%
  • Deep Blue

    Votes: 1,197 29.4%
  • Redish Orange

    Votes: 726 17.8%

Forum statistics

Threads
2,408
Messages
40,524
Members
211,821
Latest member
pipipupu
Top